جمعه 01 شهریور 1398 ساعت 07:48
دکتر جانی پور

جشن ۴۰سالگی انقلاب پاسخی کوبنده به بدخواهان نظام است

دکتر کرم جانی پور رئیس دانشگاه آزاداسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد اظهار کرد: درآستانه جشن پیروزی چهل سالگی انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم و با برگزاری این جشن به یاوه گویان و دشمنان این انقلاب درس بزرگی خواهیم داد و به همه آنها خواهیم فهماند که این انقلاب به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای با موفقیت به سرمنزل مقصود خواهد رسید.
جانی پور گفت: دشمنان ما به این خیال بودند که این انقلاب به پایان عمر خود رسیده و با تبدیل کردن جشن پیروزی چهل سالگی به عزای چهلم به مقصود خود خواهند رسید و با وارد کردن فشارهای اقتصادی مردم را از این انقلاب ناامید و ناراضی خواهند کرد ولی این مردم تا آخر پای انقلاب خود ایستاده اند چون برای این انقلاب خون داده اند و خون دل خورده اند و نخواهند گذاشت ذره ای از خاک این مملکت به دست دشمن بیفتد.
وی گفت: دهه فجر دهه وحدت آفرینی، امید بخشی و انسجام امت اسلامی برای پیروی از آرمان‌های امام خمینی (ره)، شهیدان و رهبری معظم انقلاب است و با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری به  مقابله با استکبار جهانی خواهیم پرداخت.
وی بیان کرد: همزمانی دهه فجر با ایام فاطمیه بستر مناسبی را برای ارائه پیام معنوی انقلاب اسلامی فراهم می‌کند و ما با درس گرفتن از زندگی حضرت فاطمه الزهرا(س) ایشان را به عنوان الگوی خود قرار دهیم.
 
   1397/11/16 14:22


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :