جمعه 07 آذر 1399 ساعت 12:48

دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد با مدیرکل صداو سیمای استان

در این دیدار دکتر جانی پور ضمن تبریک به خاطر انتصاب مدیرکل  صدا وسیما بیان کرد:تعهد ،تخصص و جوان و پویا بودن شما در کنار روحیه انقلابی و جهادی باعث انگیزه و نوید آینده روشنی را برای استان ما دارد.
وی گفت: استان کهگیلویه وبویراحمد یکی از استانهای محروم بوده که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشرفتها و تغییرات عظیمی داشته ولی هنوز در زمینه هایی محرومیت در این استان دیده می شود که امیدواریم با شناختی که شما از این استان دارید و بررسی و انعکاس مشکلات بتوانید در راه پیشرفت استان قدم بردارید.
دکتر جانی پوربیان کرد:دانشگاه آزاد استان از جهت فرهنگی وفکری اساتید و نخبه هایی دارد که صدا وسیما می تواند از استعداد و توانایی آنها در زمینه های مختلف استفاده نماید.

رئیس واحد یاسوج اظهار کرد:بیش از 50درصد فارغ التحصیلان این استان از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد و این نقش عظیم دانشگاه آزاد را در پیشرفت جامعه نشان می دهد.
وی گفت : با توجه به رسالتی که دانشگاه آزاد و صداو سیما دارند در شرایط فعلی نیاز به فعالیت فکری و فرهنگی بیشتری داریم و ما این آمادگی را داریم با تعامل با صدا وسیما در پوشش برنامه ها و استفاده از ظرفیتهای موجود نهایت استفاده را ببریم.
در ادامه این نشست امیررئوف مدیرکل مدیرکل صداو سیمای استان کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد:هدف ما استفاده از ظرفیتهای استان می باشد واینکه بتوانیم تصویر کاملی از استان مخابره کنیم
وی گفت: مردم و تحصیل کردگان  این استان به برکت انقلاب و ظرفیتهای آموزشی در سطح ملی تاثیر گذار می باشند و خدمات دانشگاه آزاد اسلامی در دوران چهل ساله انقلاب در پیشرفت جامعه کاملا چشمگیر بوده و اخیراً با انتصاب نیروهای انقلابی در راس هیات امناء و سازمان مرکزی وضعیت خدمت رسانی مطلوب  می باشد.
رئوف گفت: دانشگاه آزاد با وجود نیروهای انقلابی مسیر خود را پیدا کرده و روزبه روز شاهد پیشرفت بیشتر آن خواهیم بود و صدا وسیما این آمادگی را دارد که از ظرفیت ها و اختراعات دانشگاه استفاده کرده و وظیفه خود می دانیم به عنوان تابلو نمایان گر خدمات دانشگاه آزاد اسلامی باشیم

   1397/10/18 11:41


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :